Marketing menedzser álláshirdetés

Keressük cégünk marketinges kollégáját, aki segíti és támogatja csapatunk munkáját. Ha értesz a szövegíráshoz, ha tudod mit jelent az, hogy SEO, ha a Facebook, Instagram és LinkedIn használata a kisujjadban van, ráadásul a TikTok-kal is találkoztál már, akkor egyértelmű, hogy Téged keresünk. Jelentkezz és tartozz egy pörgős, jó hangulatú, összetartó csapathoz!

Milyen feladataid lennének?

  • stratégia kialakítása
  • social media felületek karbantartása, tartalmak tervezése, kivitelezése
  • e-marketing kampányok tervezése, kivitelezése
  • online kutatások támogatása
  • szöveg- és képszerkesztői program ismerete (pl. Adobe InDesign, Photoshop).
  • Online/Offline marketing anyagok tervezése
  • SEO és PPC kampányok kiértékelése

És hogy mit adunk neked mindezekért cserébe?

  • önálló, felelősségteljes pozíciót,
  • összetartó, fiatalos közösséget, akik nemcsak az irodában, hanem irodán kívül is szuper csapatot alkotnak,
  • belvárosi munkahelyet, ahol te döntöd el, hogy inkább az íróasztal mellől vagy a babzsák-foteleinkből dolgozál szívesebben,
  • egészségtudatos kollégákat, akikkel közös jógaórán is részt vehetsz,
  • KUTYÁKAT: kutyabarát irodaként nem kell azon izgulnod, milyen állapotban találod a lakásod, mire hazaérsz, hiszen nálunk magaddal hozhatod kiskedvencedet,
  • egy biztonságos háttérrel rendelkező, gyorsan fejlődő vállalkozás tagja lehetsz,
  • képzéseken és trainingeken gyarapíthatod tudásod,
  • végül, de nem utolsó sorban versenyképes juttatási csomaggal köszönjük meg munkádat.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel,
  • előny, ha humánerőforrás/munkaerő-kölcsönzés/fejvadászat területén van már tapasztalatod,
  • középfokon beszélsz és írsz angolul,
  • rugalmasan, dinamikusan és nagy munkabírással dolgozol,
  • kreatív és céltudatos vagy,
  • ismered és tudod is használni a képszerkesztő programokat  (InDesign, Photoshop)

Magadra ismertél?

Töltsd fel magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat,