HR koordinátor álláshirdetés

Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel vagy csak egyszerűen Te vagy az empátia és extrovertált személyiség megtestesítője, aki mindemellett nem retten meg, ha adminisztrációs feladattal találkozik? Ha igen, akkor bizony Téged keresünk! Alapozd meg a HR tudásod, mi számítunk Rád! Az Y Generáció Iskolaszövetkezet keresi új csapattagját.

Milyen feladataid lennének?

  • toborzási feladatok ellátása,
  • interjúk lebonyolítása,
  • beosztások készítése,
  • esetenként helyszíni koordináció.

Amit kínálunk:

  • belvárosi modern iroda,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fiatalos-lendületes csapat,
  • rendszeres trainingek,
  • ösztönző szellemű vezetők
  • bérezés: nettó 235 000-300 000 Ft / hónap + egyéb juttatások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • vendéglátás területen van már tapasztalatod,
  • kiváló kommunikációs és adminisztrációs képességekkel rendelkezel,
  • megbízható vagy,
  • magas fokú empátiával és türelemmel rendelkezel,
  • igényesen és precízen dolgozol,
  • multitasking nem okoz gondot,
  • kiváló rendszerszemléleted van.

Magadra ismertél?

Amennyiben szimpatikus a munkakör és úgy érzed, szeretnél velünk együtt dolgozni, várjuk önéletrajzodat:

    Tudj meg többet az Y Generációról!